Start | Porady |
Projekt wnętrz

Projekt wnętrz

Autor: Grupa Bardzo Twórcza

Zdyscyplinowany Inwestor z wizją i pomysłami + Architekt wnętrz z wyobraźnią i wiedzą= 100% satysfakcji klienta i udany projekt wnętrz.

Dzisiaj przedstawiamy Wam przykład na to, że chcąc mieszkać w wymarzonych, nietuzinkowych wnętrzach, warto postawić na pomoc Architekta wnętrz z doświadczeniem .

Nasi świetni klienci mieli swoją wizję na każde pomieszczenie w domu. My pomogliśmy im zweryfikować funkcjonalność pomysłów, oraz ubrać ich słowa w wizualizacje, materiały i dodatki. Udało się w 100%- gdy po ponad 1,5 roku wykończania domu w Łodzi, przyjechaliśmy na miejsce, przetarliśmy oczy ze zdumienia. Do projektu wykonawczego dołączyliśmy zestawienie materiałów, dodatków, mebli użytych w projekcie. Inwestor do tego stopnia nam zaufał, że zastosował się praktycznie do każdego punktu. Nie jest tak zawsze, ponieważ czasami Inwestor szuka tańszych zamienników, lub pod wpływem chwili zmienia pewne elementy w projekcie. W efekcie Inwestorowi udało się spełnić marzenia , a Architekt jest w pełni usatysfakcjonowany z efektu końcowego.

Udało nam się stworzyć nieco eklektyczne wnętrze, z nowoczesnym oświetleniem oraz niebanalnymi pomysłami takimi jak szklana ścianka od Icon Loft oddzielająca kuchnię i wiatrołap od salonu. Wybraliśmy meble i dodatki najwyższej klasy, takie jak zestaw jadalniany TON-u, czy ręcznie robiona lampa Roots w sypialni.