Start | Portfolio |
Spółdzielcza | Ksawerów

BUDYNEK JEDNORODZINNY

Spółdzielcza | Ksawerów

Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym i  garażem wbudowanym w bryłę budynku. Nowoczesna bryła „wielostodołowa”- część wejściowa oddalona od ulicy, zapraszająca w głąb działki. Głównym zamierzeniem było przenikanie się wnętrza domu z ogrodem, stąd od strony ogrodu- wielkoformatowe przeszklenia, dodatkowa „kuchnia letnia” z grillem i duży taras, oraz opcjonalnie basen.

Dom z przestronną częścią dzienną- duże foyer, salon, jadalnia oraz kuchnia. Dla wygody klienta zaprojektowaliśmy wydzieloną luksusową strefą master bedroom na parterze- z przestronnym salonem kąpielowym oraz garderobą.  Na parterze znajdują się również pomieszczenia pomocnicze typu kuchnia cateringowa, pralnia, garderoby oraz wc dla gości. Na poddaszu użytkowym zaprojektowano dwie wygodne sypialnie z garderobami i własnymi łazienkami oraz przeszklony pokój do wykorzystania jako biuro, lub ewentualna trzecia sypialnia. Przedłużeniem sypialni jest obszerny taras znajdujący się nad częścią dzienną parteru.

Budynek utrzymany w stonowanej kolorystyce w ciepłych odcieniach. Elewacje wykończone szlachetnymi materiałami- drewno, cegła, blacha na rąbek.

Powierzchnia użytkowa- 363,3  m2

Ilość sypialni- 4